Перинатальний центр Волині: завершено будівництво жіночої консультації

news

Відкриття обласного перинатального центру визначено пріорітетним завданням на 2019 рік у Волинській ОДА.

Зі слів головного лікаря центру Ірини Горавської, наразі придбано все необхідне обладнання та меблі для початку роботи. Це стосується як операційних та робочих кабінетів лікарів, так і палат для пацієнтів. Тому нині представники підрядних організацій завершують усі роботи та усувають недоліки. Поруч із тим, в закладі працюють над зауваженнями зі сторони пожежників.

Перинатальний центр

Нагадаємо, що будівництво Волинського обласного перинатального центру розпочалося у 2012 році, однак капсулу і перший камінь заклали ще у 2000 році. Будували його «з нуля» з урахуванням всіх новітніх технологій та вимог. Загальна кошторисна вартість становить більше 230 млн грн. Між іншим, перинатальний центр – єдиний заклад ІІІ рівня в області, де будуть надавати висококваліфіковану медичну допомогу при важкій патології вагітності, проблемних пологах та новонародженим. Площа приміщення – більше 14 тис. м2. Розрахований він на лікування близько п’яти тисяч пацієнтів, а працюватимуть тут 450 лікарів. Проект складається з п’яти етапів, а саме: реконструкція з прибудовою будівель Волинського обласного перинатального центру, будівництво акушерсько-гінекологічного корпусу, жіночої консультації, реконструкція зовнішніх інженерних мереж та капітальний ремонт неонатального корпусу дитячого територіального медичного об’єднання.

Жіноча консультація

До слова, вже закінчили будівництво жіночої консультації, здали об’єкт в експлуатацію. Нова жіноча консультація знаходиться у місті Луцьку на проспекті Відродження, 30 – це триповерхова будівля загальною площею 2,4 тис. м², де працюватимуть 310 представників медичного та допоміжного персоналу.

Повідомляє Волинська ОДА.

0 Комментариев