Передплата на Netflix в Україні – яка вартість, де оформити преміум дешевше, які фільми подивитися

news

Netflix — американський стрімінговий сервіс, що пропонує своїй аудиторії передплатників безліч різноманітних фільмів, серіалів та шоу.

Скільки коштує передплата на Нетфлікс?

Залежно від типу передплати вартість місячного користування сервісом варіюється від 4,99 до 11,99 євро. За цю суму користувач може переглядати контент платформи без обмежень у часі та завантажувати фільми на свій пристрій. До речі, дивитися фільми можна на будь-якому пристрої – телевізорі, смартфоні, планшеті та ноутбуці.

Як заощадити на передплаті — можна оформити сімейний тариф вскладчину з рідними чи друзями, що дозволить підключити до 5 користувачів одночасно. Навіть якщо так вийшло, що знайти охочих для спільної підписки не вдалося — можливість оформити передплату недорого все одно залишається. Є спеціальні офіційні сайти, які пропонують купити участь у преміальній сімейній передплаті на Нетфлікс за вигідною вартістю — наприклад, сайт https://playmusic.com.ua/ дає можливість використання такої підписки за 150 гривень на місяць.

Платформа Netflix: які фільми подивитися?

Фахівці платформи відібрали три рейтингові кінострічки, критеріями вибору стали найбільша кількість завантажень і переглядів, а також відгуки передплатників Нетфлікс.

  • Драматичний фільм “Шлюбна історія” про подружню пару акторки театру та режисера. Головні герої через низку непорозумінь приймають рішення розлучитися, хоча все ще кохають один одного. Між ними розпочинається справжня війна, адже кожен хоче вибороти право опіки над сином. Масла в вогонь додають і наймані ними юристи, які в суді намагаються виставити клієнтів опонентів з гіршої сторони. Головні герої вирішують спробувати домовитися наодинці. Цілком життєва історія про те, що доводиться пройти багатьом парам при розлученні.
  • Фільм трилер “Пташиний короб” з оскароносною Сандрою Баллок, сюжет якого змусить кожного переживати про долю головних героїв. Невідома сила змушує людей вбивати самих себе. Життя в страху та бажання врятувати своїх дітей змушують головну героїню вирушити в небезпечну подорож у пошуках тих, хто вижив і з надією на нове життя.
  • Військовий фільм “На Західному фронті без змін” про молодих юнаків, які доєдналися до армії Німеччини одразу після закінчення школи. Та війна виявилася не такою, як вони її собі уявляли. Патріотичний запал новобранців швидко змінився на страх та усвідомлення того, що смерть ходить поруч. Суворі реалії війни — жорстокі бої, постійні обстріли і втрати побратимів. Німецьке військове керівництво ставить за мету отримати перемогу в Першій світовій війні будь-якою ціною, хоча вже всі зрозуміли — Германії війну не виграти.
0 Комментариев