Парова система для прасування: переваги сучасного пристрою

news

Згадайте, скільки разів на тиждень ви прасуєте речі? А скільки часу щоразу витрачаєте на це? Якщо взяти до уваги середньостатистичний показник, то ми витрачаємо на догляд за речами 3-5 годин на тиждень. А коли мова йде про велику сім’ю? В такому випадку затрати сил та часу збільшуються в рази. То може взагалі не прасувати? Прасують речі не лише для надання їм охайного зовнішнього вигляду, а й для пом’якшення тканини та видалення зайвих бактерій. Як тоді полегшити процес прасування? Саме з цією метою була створена сучасна парова система для прасування, яка стане незамінним помічником у кожному домі.

Якими перевагами вирізняється даний пристрій?

  1. Функціональність. Крім традиційної функції прасування парова система здатна очищати текстиль та інші поверхні, включаючи підлогу, від різних забруднень. З цією метою пароочисник продається у комплектації з цілим переліком аксесуарів.
  2. Якісний результат. Сучасна прасувальна система обладнана функцією відводу пари. Таким чином вдається забезпечити глибоке проникнення пари в структуру тканини та виведення її залишків. Як результат – рівна, суха та чиста білизна, яку відразу можна сховати в шафу. Не менш важливе значення має і функція продувки, за допомогою якої значно полегшується прасування делікатних матеріалів, без утворення складок.
  3. Економія часу. Використання парової прасувальної системи дозволяє зекономити до 50% часу. Завдяки цьому пристрій доречно використовувати не лише в домашніх умовах, а й на фабриках з пошиття одягу, в магазинах, що спеціалізуються на продажі текстилю.

Як правильно прасувати речі, щоб зберегти їхній вигляд?

Погодьтеся, сьогодні лише одиниці людей люблять прасувати. З чим це пов’язано? Відсутність потрібних навичок прасування, низька якість прасувального обладнання перетворюють цей процес на випробування. Однак, все можна змінити! Придбайте сучасну парову систему для прасування і дотримуйтеся наступних рекомендацій:

  • використовуйте для прасування прасувальну дошку;
  • обирайте температурний режим праски відповідного до складу матеріалу, що вказується на етикетці;
  • розпочинайте прасування з маленьких ділянок тканини;
  • полегшуйте прасування за допомогою спеціальних спреїв, які містять крохмаль;
  • після прасування складайте речі рівно по швах.

Такі прості правила та якісна прасувальна система зроблять процес догляду за речами улюбленим заняттям.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев