Париж заморозив виплати для кафе, яке продало ЗМІ відео теракту

news

Повідомляє korrespondent.net

Влада Парижа вирішила призупинити фіндопомогу на 40 тис. євро піцерії Casa Nostra, де в п’ятницю, 13 листопада, стався теракт. Про це повідомляє французьке видання Les Echos.

Власника закладу звинувачують у спробі нажитися на трагедії. Раніше ЗМІ писали про те, що він продав відео теракту виданню The Daily Mail за 50 тис. євро.

Відеозапис з камер спостереження піцерії, яка була оприлюднена британським виданням, стала одним з найпопулярніших матеріалів про теракти. Жертвами стрілянини в кафе стали п’ятеро осіб.

Як заявили в мерії французької столиці, гроші будуть перераховані Casa Nostra тільки в тому випадку, коли власник цього кафе погодиться передати отримані раніше гроші від угоди у фонд допомоги жертвам атаки на Париж.

Сам власник закладу Дімітрі Мохамаді заперечує, що продавав відео ЗМІ. За його словами, йому не потрібні “брудні гроші”.

У Франції 13 листопада прогриміли кілька вибухів і була стрілянина в шести кварталах Парижа. За офіційними даними, у терактах в Парижі загинули 129 осіб, ще 352 отримали поранення.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев