П’ять лайфхаків для мікрохвильовки

news

Мікрохвильова піч, це та техніка без якої важко уявити сучасну кухню. 

Розморозити продукти, швидко нагріти обід чи вечерю, приготувати омлет чи швидкий пиріг. У кожної господині є свої рецепти страв з мікрохвильовки. 

Проте за допомогою наших лайфхаків, ця техніка спроможна значно спростити деякі складні побутові речі. 

Пишна пінка для кави

П’єте каву з піною чи капучіно лише в кав’ярні? Для приготування пишної пінки вам не знадобиться кавоварка. 

Налийте молоко в банку, щільно закрийте її, та добре пострушуйте.  Поставте банку з молоком у мікрохвильовку на 15-25 секунд. Дістаньте банку, зніміть кришку і продовжуйте нагрівати молоко ще протягом 20-30 секунд. При струшуванні банку можна закрити металевою чи капроновою кришкою, для накриття в мікрохвильовці використовуйте тарілку. 

Найлегший спосіб очищення часнику

Очищення часнику, це кропітка та нудна робота. Особливо тоді, коли часнику потрібно багато. Спростіть собі життя, часник в головках грійте 15 секунд. Виймайте з річки і з легкістю відділіть лушпиння від зубчиків.  

Стерилізація банок 

Банки добре вимити та прополоскати. Поставити в мікрохвильову піч на 5 хвилин. Вони мають стати сухими та гарячими. Виймати по одній банці та закручувати свої заготовки на зиму.

Знімаємо шкірку з томатів

Очищення томатів займає багато часу, можна використати його на чашку смачної кави. На помідорах робиться не глибокий хрестовий надріз та вмикаєте на 2 хвилини мікрохвильову пічку.

Виймаєте з печі та за кілька секунд знімаєте шкірку.

Швидке приготування квасолі, гороху та сочевиці

Приготування страв завжди займало чималу часу. Попереднє замочування, тривале приготування, тепер ви робитимете це в рази швидше. 

Помістіть бобові в миску чи скляну каструлю та залийте водою, до повного покриття додайте солі та готуйте в мікрохвильовці 10 хвилин на високій потужності. 

Готувати це легко! 

Фото з інтернету

0 Комментариев