Оподаткування нерухомості додало громадам Волині майже 94 мільйони гривень

news

До місцевих бюджетів Волині впродовж січня-серпня 2021 року сплачено 93,7 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Сума, залучена громадами від оподаткування нерухомості, на 17 відсотків перевищує минулорічні показники.   

Із загальної суми сплаченого податку на нерухомість 35,4 мільйона гривень – внесок  фізичних осіб. Загалом  волинянам нараховано до сплати 55,1 мільйона гривень податку на нерухоме майно.

«Відповідно до наявної в органах ДПС інформації майже 31 тисяча волинян має нерухомість, що підлягає оподаткуванню. Згідно передбаченої законом процедури фахівці ДПС сформували і надіслали або ж вручили їм податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку. Оскільки податок на нерухомість зараховується винятково до бюджету громади, на території якої знаходиться майно, звертаюся до власників майна  з проханням своєчасно виконувати свій конституційний обов’язок. Від вашої відповідальності залежить добробут громад», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Якщо ж нерухомість придбана за кошти, з яких не сплачено податки, то саме зараз  можна скористатися правом на податкову амністію, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

З 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, то детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10.00 до 12.00.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев