Олланд розповів про плани бомбити нафтові конвої в Сирії

news

Повідомляє korrespondent.net

Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що коаліція, яка діє в Сирії, буде наносити удари передусім по нафтових конвоях і нафтових базах терористів.

“Щодо наших подальших дій. Потрібно бити по центрах підготовки ІДІЛ, де тренують терористичну армію. Але головне – бити по джерелах її фінансування, насамперед по нафті”, – сказав Олланд на прес-конференції за підсумками переговорів з президентом РФ у Москві. 

Як зазначив президент Франції, “складно придумати інший спосіб поліпшити співпрацю (з Росією – ред.), ніж почати з розстрілу тих вантажівок, які возять нафту, передаючи її в руки тих, хто бере на себе право купувати її, даючи таким чином ІДІЛ безконтрольну кількість грошей”. 

“Ми не будемо зупинятися і будемо бити по цих конвоях вантажівок і по нафтопереробних заводах та  базах, де переробляють нафту, яка, безумовно, слугує основним джерелом доходів для ІДІЛ”, – сказав Олланд. 

Президент Франції закликав надати підтримку тим групам у Сирії, які також борються з ІДІЛ. 

“Ми повинні підтримувати ті групи, які на місцях можуть повернути територію. Тому для нас, для Франції, як і для інших країн коаліції, дуже важливо підтримувати такі групи, щоб вони зі свого боку боролися з ІДІЛ”, – сказав він.

Росія розгорнула в Сирії ЗРК С-400 

Напередодні повідомлялося, що конвой з турецькою гуманітарною допомогою, що прямував до Сирії, потрапив під авіаудари в місті Аазаз біля кордону двох держав.

0 Комментариев