Офіцер польської прикордонної застави врятував життя маленькому українцю

news

Ситуація відбулася на автомобільному прикордонному переході у Зосині. 

Перебіг подій був зафіксуваний камерами спостереження.

Наближалася північ 3 травня, коли реєстрацію на терміналі в Зосині (Любельське воєводство) перервав крик української матері з немовлям на руках. Пасажирка українського автобуса помітила, що її син не дихає і синіє. У павільйон митниці України забігла мати з дитиною на руках. З кімнати вийшов офіцер і разом із жінкою, яка тримала дитину, вони побігли до зони реєстрації Прикордонної служби Польщі. У павільйон для інструктажу через контрольне вікно надіслали інформацію про відсутність ознак життя у хлопчика. 

Читайте також Постраждалих від війни дітей запрошують на безкоштовний відпочинок у Карпатах: Хто та як може потрапити?

Сержант SG Матеуш Кондрат, який в цей час проходив оформлення на в’їзд до Польщі, негайно виїхав і забрав дитину у матері, що тремтіла.

Офіцер поклав дитину на ліву руку, на животик. Потім кілька разів вдарив його кулаком у спину. Після реанімаційних заходів дитина прийшла до тями. Під час надання першої допомоги малюку на місце події також прибув офіцер з дефібрилятором AED та було викликано бригаду рятувальників. На допомогу прибігли і прикордонники, які чергували на прилеглих смугах руху. 

Читайте також Родина померлого з Волині врятувала чотири життя українців

Орієнтовно за 15 хвилин приїхала швидка допомога. Медпрацівники взяли притомну дитину та відвезли до лікарні в Грубешові.

Зберігаючи холоднокровність перед лицем небезпеки, офіцер врятував те, що було безцінним – життя малюка.

За інформацією: Надбужанського відділу прикордонної служби Республіка Польща

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев