Однорічна лучанка змушена боротися за життя

news

Антонець Тетяна – маленька дівчинка, якій тільки недавно виповнився рік. Вона сповнена енергії, сил, життєрадісності й водночас, попри щиру посмішку на милому личку, вона у чималій небезпеці, адже від народження було поставлено діагноз «вроджена гостра мієлоідна лейкемія». Дівчинка потребує дороговартісного лікування, коштів на яке у сім’ї катастрофічно не вистачає.

«Як тільки ми почули історію Тетяни, то відразу вирішили допомогти. Уже близько пів року проводимо різноманітні акції й збір коштів на лікування, стежимо за її новинами, адже дівчинка практично постійно перебуває у лікарні й уже пройшла декілька сеансів хіміотерапії. Наразі Тетянка обстежується в Італії, тож надіємося, що курс лікування, проведений там, дасть свої результати й дівчинці стане краще», – розповідає керівник відділу проектів «Фундації розвитку громад» Олена Ярощук.

 

Тетяні необхідна трансплантація кісткового мозку від нерідного донора. Як можна здогадатися, це лікування не з найдешевшого. Тож просимо усіх не бути байдужими й допомогти хто чим може, адже власними зусиллями сім’я Антонець не може справитися із таким недугом. Доходи у них мінімальні: матір – у декретній відпустці, зарплатня батька складає 2 000 грн. При цьому, крім Тетянки у них ще двоє маленьких діток.

«Закликаємо усіх не бути байдужими до чужого горя й просимо допомогти, зробити свою маленьку пожертву, адже кожна гривня в цьому випадку є неймовірно важливою», – наголошує Олена.

Банківські реквізити для пожертв:

  • картка «ПАТ КБ Приватбанк» 5169 3305 0563 6214 (Михальчук Роман Ростиславович, голова ГО «Фундація розвитку громад»)
  • р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135


 

0 Комментариев