Обираємо партнера: як по групі крові знайти свою половинку в коханні і шлюбі

news

Яка група крові сумісна для народження дітей – офіційні дані

Причин відсутності дітей у шлюбі безліч, іноді вони криються в несумісності партнерів по групі крові. Вперше ця думка прийшла в голову медикам після Другої Світової війни.

Весь секрет криється в резус-факторі – показнику, який визначає наявність або відсутність антигену D в крові. Вважається, що, якщо у партнерів однаковий резус-фактор, то питань з тим, як зачати дитину, не виникне. Вдалу вагітність гарантує і ситуація, коли у жінки позитивний резус-фактор, а у чоловіка – негативний.

Несумісним вважається негативний резус-фактор у жінки і позитивний – у чоловіка. Лікарі називають це “резус-конфлікт“. В такому випадку в організмі жінки виробляються антитіла, що пригнічують плід.

Які групи крові підходять один одному – таблиця

Для того, щоб приблизно розуміти свою сумісність з партнером, орієнтуйтеся на таблицю:

Таблиця сумісності груп крові / dvhab.ru

Існують приклади, коли, навіть при несумісності груп крові, чоловікові і жінці вдавалося зачати здорову дитину. Але найкраще пройти обстеження перед тим, як планувати вагітність.

Група крові – сумісність в шлюбі

Залежно від приналежності до певної групи, різняться і характери людей, і потреби. Ми детально розповімо, чого чекати від представників кожного типу:

Перша група крові

Найчастіше таких людей називають егоїстами за їх цілеспрямованість, владний характер і бажання вічної свободи. Таких людей дуже складно “підім’яти під себе”, як чоловіків, так і жінок. Незважаючи на норовливий характер, володарі першої групи крові щирі і щедрі.

Легко проявляють емоції, піклуються про своїх партнерів, чекають того ж натомість, не терплять брехні і зради.

Чоловіки впевнені в собі, часто займають лідируючі позиції як в роботі, так і у відносинах. Жінки добрі, емоційно чутливі і схильні до ревнощів. Ідеальна сумісність буде з тими, у кого перша або друга група крові.

Друга група крові

Миролюбні створіння, чуттєві і віддані. У той же час – ті, про кого говорять “самі собі на думці”. Іноді дуже складно зрозуміти, що ж насправді відбувається у них в голові. Представники другої групи розбірливі і раціональні, ненавидять суперечки і конфлікти. Схильні контролювати другу половинку, собі дозволяючи більше, ніж їй.

Чоловіки чарівні, частіше інтроверти, ніж екстраверти. Жінки горді, відрізняються унікальною здатністю пред’являти до партнера підвищені вимоги. Найлегше буде побудувати відносини з людьми першої або третьої групи крові.

Третя група крові

Креативні, товариські і відкриті люди. Складно підкоряються іншим, наполегливо йдуть до своїх цілей, до останнього віруючи в краще. Нестабільні у відносинах, легко порушують правила, часто “виходять сухими з води”.

Чоловіки з третьою групою крові дотепні і інтелігентні, користуються популярністю у жінок. Їх складно назвати відданими і вірними, зате з такими людьми точно не буде нудно. Жінки мають крутий характер, незалежні і спонтанні, їх не турбує, що думають інші. Ідеальні партнери для них – представники першої або четвертої групи крові.

Четверта група крові

Вважається, що в характері володарів цього типу поєднуються риси другої і третьої групи. Люди складні, мінливі, оповиті таємницею. Зовні можуть показувати одну емоцію, в голові тримати іншу. Пластичні і гнучкі, легко заводять друзів і партнерів, але ставляться до них обережно.

Чоловіки здаються холодними і замкнутими, але на ділі виявляються вельми відданими. Жінки з боку виглядають, як неймовірно впевнені в собі дами, всередині – тонна комплексів, які заважають будувати відносини. Якщо у вас четверта група крові – шукайте такого ж партнера.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев

Залишити коментар

*