ОБСЄ допомогла знайти загиблого українського сапера

news

Повідомляє gazeta.ua

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ допомогли медикам Збройних сил України забрати загиблого українського сапера з непідконтрольної території поблизу м.Золоте.

Про це повідомляє прес-служба ОБСЄ.

“Доступ до останків тіла третього загиблого був відсутній. Збройні Сили України звернулися до СММ з проханням надати сприяння в проведенні пошуків останків тіла загиблого військовослужбовця ЗСУ на непідконтрольною уряду території. В рамках свого мандата, СММ сприяла дотриманню режиму припинення вогню… для забезпечення безпеки на час проведення пошукової операції. Група медичної служби ЗСУ, а також інженер з розмінування з м.Золоте, провели пошук останків загиблого на місці події. Група медичної служби ЗСУ знайшла тіло загиблого солдата і його особисті речі”, – йдеться в повідомленні.

Сапер Збройних сил України загинув 15 листопада разом з двома іншими колегами в результаті вибуху при розмінуванні території поблизу лінії розмежування біля підконтрольного урядові м.Золоте. Останки двох членів групи були знайдені незабаром після вибуху міни.

0 Комментариев