Обличчя Кім Кардаш’ян назвали брудним

news

Кім Кардаш’ян на думку засновниці одного з провідних світових косметичних брендів, б’юті-гуру й чудового візажиста, Боббі Браун, не повинна бути прикладом для наслідування. Днями Браун стала гостею одного з шоу, де розповіла і показала основи базового макіяжу для жінок, а також прокоментувала зовнішній вигляд вагітної зірки. На думку Боббі, макіяж Кім завжди виглядає (і є) занадто важким, а тому створюється враження, що її обличчя “забруднено брудом”.

“Всі наче збожеволіли на цьому контурінгу, – говорить Боббі, – але він жахливо виглядає! Подивіться на сімейство Кардаш’ян: ви ж не хочете бути на них схожими? Я – точно ні “, – заявила вона візажист.

Відзначимо, що Браун велика шанувальниця прозорих відтінків, легких текстур і природного вигляду. Причому природність повинна бути не тільки в макіяжі, але й пропорціях. Так, Боббі зізналася, що терпіти не може “уколи краси” і надуті до розміру пельменів губи. “Я не розумію людей, які це роблять. З віком на обличчі повинні з’являтися зморшки, це природно. А губи не повинні нагадувати пельмені”, – зазначила жінка. Коментаря від представників сімейства Кардаш’ян поки що не послідувало.

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев