Новий рівень взаємодії бізнесу та військових технологій: Cosmolot презентували інноваційний проєкт Brave inventors

news

З самого початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну гемблінг-бізнес активно включився в боротьбу, надаючи підтримку військовим та продовжуючи наповнювати державний бюджет.

Допомога від сфери азартних ігор досить суттєва і надається протягом всього періоду протистояння країни агресору в двох напрямках. Перший – це ліцензійні платежі та податки, сума яких склала в 2022 році більше мільярда гривень. А другий напрямок підтримки країни охоплює безліч ініціатив: проведення благодійних турнірів та проєктів, перерахування коштів на спецрахунок Нацбанку для потреб ЗСУ, спрямування частини прибутку та виділення UGC мільйонів для армії, адресна допомога військовим амуніцією, дронами, авто та ін.

Крім того, оператори азартних ігор активно включилися у волонтерську діяльність, надають інформаційну та фінансову підтримку розробникам, які створюють для фронту сучасні засоби зв’язку, розвідки тощо. Раніше представники Cosmolot заявляли про співробітництво з UA Dynamics, які працюють над створенням ударного дрону Punisher, а тепер презентують цілу платформу, яка працюватиме на потреби військових.

Як гемблінг допомагає наблизити перемогу та для чого потрібен проєкт Brave inventors

2023 рік почався для гемблінг-індустрії досить добре – Антон Кучухідзе вже розповів про отримані державою 150 мільйонів гривень за ліцензії, які сплатили оператори. Це лише 10% від суми коштів, які може отримати Україна від гральної сфери протягом року. Та регулярні сплати за ліцензії й податки – далеко не все, що робить гемблінг для перемоги.

Одним з найпотужніших проєктів підтримки ЗСУ може стати платформа Brave Inventors, яка об’єднуватиме винахідників та виробників озброєння, розвідувальних та ударних дронів, військових експертів, волонтерів, інвесторів та навіть державні установи. Основна мета співробітництва – розвиток локальних розробників різного типу військової амуніції для потреб оборони країни.

До ініціативи Brave Inventors вже доєдналися:

  • SPEXTR – багатофункціональний комплекс, створений задля дистанційного мінування та розвідки.
  • Punisher – багаторазовий ударний дрон українського виробника UA Dynamics, здатний реалізовувати високоточні місії за умови витрати мінімальних сум коштів.
  • Ударні, розвідувальні комплекси БпЛА.

Платформа повинна стати місцем, де зможуть зустрітися ефективні рішення і геніальні винаходи в особі розробників військової техніки з інвесторами, волонтерами, бізнесменами та всіма, хто готовий долучитися до місії, надавши допомогу в різних форматах.

0 Комментариев