НМТ на 200: як підготуватися до іспиту самостійно

news

Підготуватися якісно до НМТ можна навіть без репетитора чи дорогих курсів. У мережі у вільному доступі є ресурси із навчальними матеріалами, які допоможуть вам у цьому. Важливо завчасно розпочати підготовку до тестування, регулярно повторювати пройдені теми і періодично перевіряти свої знання на демонстраційних варіантах НМТ.

Підбіркою корисних ресурсів, які допоможуть підготуватись до мультитесту, подилилося видання РБК.

ILearn https://ilearn.org.ua/

Сайт безкоштовно дає доступ до матеріалів для підготовки до НМТ 2023. На платформі є можливість переглядати щоденні вебінари, а також перевіряти свої знання на тренажерах мультитесту.

Для навчання доступні предмети: українська мова, математика, хімія, історія України, біологія, фізика та англійська мова. Це один із найкращих ресурсів для самоосвіти.

Українська і математика – обов’язкові: Верховна Рада ухвалила закон про НМТ-2023

Prometheus https://prometheus.org.ua/zno/

Онлайн платформа має безкоштовні навчальні курси з української мови, математики, історії України та англійської мови.

Викладач на курсах може рекомендувати навчальну літературу, щоб випускник міг глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних у межах курсу матеріалів буде достатньо для успішного його закінчення.Заняття доступні у формі відеолекцій, онлайн завдань. Виконувати їх можна у будь-який зручний час, головне мати доступ до інтернету.

ЗНО онлайн https://zno.osvita.ua/multitest/518/

Портал пропонує перевірити свої знання, виконуючи завдання з усіх тестів ЗНО за останні кілька років. Також тут можна скласти НМТ за 2022 рік, щоб ознайомитися із завданнями та оцінити свої сили.

Пробне тестування допоможе вам зрозуміти, скільки часу займає розвʼязування усіх завдань й визначити у яких темах у вас є прогалини.

Два луцьких університети увійшли до рейтингу українських університетів за показниками Scopus 2023 року

Відео уроки на YouTube

Випускники попередніх років радять переглядати короткі навчальні відео на YouTube. Це допоможе освоїти матеріал.

Підпишіться на канали:

Демонстраційні тести НМТ 2023 з усіх предметів

Також варто пройти тестування за демонстраційними варіантами, щоб зрозуміти, наскільки якісно ви вже встигли підготуватися та як відбуватиметься тестування.

Демонстраційні тести з усіх предметів доступні за посиланнями нижче:

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев