Невістка оформила виплату грошового забезпечення на дитину, яка не від мого сина

news

Гроші псують стосунки, а великі гроші псують їх ще більше й швидше. 

Як припинити виплати невістці, які вона оформила за полоненого сина. Спробуємо розібратися в цьому питанні у нашій традиційній рубриці “Юридична консультація”.

Запитання клієнта:

Не знаю куди вже звертатися. Мій син зараз у полоні. Він був одружений з жінкою, потім вони розвелися, бо вона гуляла. У неї є дитина, записана на мого сина, але він сказав що він не батько. Моя невістка його навіть на аліменти не подавала, бо боялася, що дитина не його, то їй нічого не присудять. Але як він попав у полон, подала на виплату на дитину грошового забезпечення мого сина. Я ходила щоб оформили на мене виплату, або хоча б їй не платили, але мені у воєнкоматі сказали, що по документах дитина його, і має право на виплату. А я його матір і права на виплату не маю! Де ж справедливість! Син у полоні. Я меншого сина – студента на свою мінімалку утримую, а колишня озолотилася. Син як повернеться, я просто не знаю що він з нею зробить. Що мені робити, до кого звернутися, щоб вона не отримувала виплати?

Відповідь юриста:

Як варіант можна офіційно звертатися до військової частини із заявою, або до суду  із позовною заявою про припинення виплат, однак перспективи задоволення таких заяв вкрай низькі. Ваша колишня невістка все зробила згідно вимог чинного законодавства, і керівництву в/ч чи судді нічим буде аргументувати припинення виплат. Те що ваш син вчасно не подав позов про оспорювання батьківства та виключення інформації з актового запису, це його помилка, і цю помилку потрібно буде виправляти після його повернення з полону. 

Тобто швидше за все виплати ваша невістка отримуватиме до того часу, поки ваш син не повернеться з полону, після чого саме він повинен бути ініціатором позову щодо оспорювання батьківства, заяви про повернення безпідставно отриманих коштів і т.п.

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев