Невідповідність цін та відсутність контрафакту: перевірили мережу магазинів луцького депутата

news

Марки акцизного податку, якими маркована горілчана і тютюнова  продукція, що реалізується в мережі магазині «Гроно» у м. Луцьку, не мають ознак підробки. З мережею асоціюють депутата Луцької міської ради Петра Нестерука, якого одне з місцевих інтернет-видань звинуватило у торгівлі контрафактом.

Цей факт встановили фахівці управління  контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ  ДФС у Волинській області під час фактичної перевірки 29 березня 2017 року в магазині «Гроно» на вул.. Богдана Хмельницького, а також під час перевірки оптових складів цієї мережі, — інформує прес-служба фіскалів.

Зокрема, інспектори вказаного управління під час фактичної перевірки, що, як відомо, проводиться без попередження, перевірили на  ­­­­­­відповідність встановленому зразку марки на усій лікеро-горілчаній продукції у вказаному магазині за посередництвом спеціального пристрою з ультрафіолетовим маркером. У жодному з випадків не зафіксовано найменших ознак підробки. Відсутність фальсифікату та продукції з підробленими акцизними марками засвідчила перевірка на оптових складах, де зберігається продукції мережі магазинів «Гроно».

Разом з тим, в ході фактичної перевірки фахівці ДФС виявили деяку невідповідність цін у податкових накладних виробника тютюнової продукції, а от в ході моніторингу – звірки  акцизних марок, що видані суб’єкту господарювання з фактично реалізованими, порушень теж не встановлено.

Як повідомили в управлінні  контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ  ДФС у Волинській області, перевірка на предмет дотримання законодавчих вимог у сфері реалізації підакцизної продукції зазначеною мережею магазинів, зокрема на оптових складах, триватиме ще 10 днів.  Наразі стверджувати про реалізацію горілчаного фальсифікату в магазинах «Гроно», в чому переконує автор публікації Інтернет – агентства «Волинські новини», немає жодних підстав, — наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області, запевняють, що виявити так звані саморобні акцизи на підакцизній продукції досить просто: саме з використанням ультрафіолету, оскільки акцизні марки встановленого зразка умовно кажучи «поглинають», а підроблені «відбивають» ультрафіолетовий промінь. Відтак, зображення написів на істинній акцизній марці та підробленій кардинально різниться саме в ультрафіолетовому світлі. Отож, в практиці фактичних перевірок такий спеціальний пристрій використовується досить активно.

Нагадаємо, раніше депутат Петро Нестерук заявив, що публікація у ЗМІ образила його честь і гідність та попросив фіскалів перевірити його магазини у будь-який час без попереджень.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев