Депутат Луцькради прокоментував звинувачення у торгівлі контрафактом

news

Підприємець та депутат Луцької міської ради Петро Нестерук спростував інформацію, опубліковану в інтернет-виданні «Волинські новини».

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

«Інтернет-видання «Волинські новини» сьогодні проінформували громадськість, що «керівник луцької «Солідарності» нібито торгує контрафактною горілкою». Подібне ображає мою честь і гідність не тільки як громадянина, підприємця, а в першу чергу як керівника міської партійної організації БПП «Солідарність», керівника однойменної фракції в міськраді. Політичне поле бою перемістилося від стін міської ради на поле бізнесу. Команда УКРОПу продовжує практику використання «брудних» методів для досягнення потрібного результату. Це недопустимо, але це факт», — йдеться у повідомленні.
«Тому, я звертаюсь через засоби масової інформації до керівництва ДФС у Волинській області з незвичайним, але досить важливим проханням. В любий зручний для вас час, бажано якнайшвидше, санкціонувати перевірки підрозділом якості товарів у мережі належних мені магазинів «Гроно». В свою чергу гарантую для перевірки повну відкритість товару і належної документації. З результатами перевірки прошу ознайомити громадськість міста у будь-якій прийнятній для ДФС в області формі», — написав Петро Нестерук.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев