Неприємний запах із взуття – як за допомогою домашніх засобів позбутися смороду

news

Які найкращі способи позбутися неприємного запаху взуття? Перш за все, скористайтеся домашніми засобами, такими як лимон або харчова сода. Добре підійдуть і готові препарати з взуттєвих магазинів. Не забувайте завжди надягати повітряні бавовняні шкарпетки та тримати ноги в чистоті.

Неприємний запах від взуття може виникати через матеріал, з якого воно виготовлене, а також через неправильне зберігання взуття або носіння шкарпеток, які перешкоджають правильній циркуляції повітря. Дуже часто складно вивести запах з китайського взуття, яке нове, але характерно пахне синтетичними матеріалами. На щастя, з цим можна впоратися.

Як почистити біле взуття: домашні засоби, щоб позбутися плям та забруднень

Домашні засоби від неприємного запаху взуття

Найпростіше було б просто час від часу мити взуття, і проблема вирішена. Однак перевірте на ярлику , чи можна прати взуття в пральній машині – можна прати лише кілька типів взуття.

Щоб позбутися неприємного запаху від взуття:

  • Наріжте лимон скибочками і покладіть у взуття.  Витримати в теплі кілька днів, бажано до повного висихання плодів.
  • Посипте туфлі розпушувачем і залиште на кілька годин. Потім висипте порошок і ретельно витрусіть взуття.
  • Насипте велику кількість харчової соди у взуття і залиште на кілька годин. Потім струсіть взуття. Це не єдине застосування харчової соди для чищення.
  • Змішайте кілька столових ложок лимонної кислоти з сіллю і покладіть у взуття.  Дійте, як у описаних раніше способах.
  • Якщо у вас є кішка, ви можете використовувати спеціальний наповнювач для котячих туалетів, що поглинає запах. Насипте трохи наповнювача у взуття  і залиште на ніч.
  • Зав’яжіть взуття в герметичний пакет і покладіть в морозилку на кілька годин.
  • Збризніть туфлі всередині лаком для волосся і дайте висохнути. Неприємний запах повинен зникнути.

Меню для здорового волосся та міцних нігтів: що варто їсти?

Цими способами успішно користувалися ще наші бабусі.

Готові препарати для смердючого взуття

У взуттєвих магазинах можна придбати готові препарати, які допомагають видалити неприємні запахи з взуття та освіжити його. Такі препарати найчастіше містять частинки срібла і кремнезему, які мають антибактеріальні властивості, поглинають і усувають неприємні запахи, сприяють виведенню вологи.

Миємо бруківку від масляних плям: домашні способи та дешеві хитрощі дозволять вам очистити подвір’я

Неприємний запах від взуття: як цьому запобігти?

Якщо проблема смердючого взуття вас поки не хвилює, дізнайтеся, як їй протистояти. Всупереч видимості, справа не тільки в правильній гігієні та взуванні на ідеально чисті ноги чи шкарпетки. Якщо ви спітніли, наприклад, зимове взуття, пам’ятайте, що його необхідно негайно  провітрити і висушити. Коли ви забудете про це і залишите їх у шафі або поліетиленовому пакеті, запах стане справді неприємним. Набийте їх, наприклад, старими газетами та помістіть у добре провітрюване місце

Пам’ятайте: не носіть шкарпетки зі штучних матеріалів. Синтетичні матеріали перешкоджають правильній циркуляції повітря.

Усе взуття через деякий час починає пахнути, навіть якщо воно не зроблене з пластику і ви особливо доглядаєте за ним. Проблема смердючого взуття також може бути симптомом надмірної пітливості ніг. Тоді варто відвідати лікаря, який визначить метод лікування.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев