Миємо бруківку від масляних плям: домашні способи та дешеві хитрощі дозволять вам очистити подвір’я

news

Миття бруківки в домашніх умовах може бути таким же ефективним, як і очищення її хімічними засобами. Вам не потрібно замовляти спеціальну бригаду прибиральників. З цим брудним можна впоратися самостійно.

Домашні способи чищення бруківки не вимагають спеціального обладнання або великих навичок. Мийка високого тиску може допомогти, але ви цілком можете обійтися і без неї.

Як видалити масло з бруківки?

Плями від старого моторного масла на бруківці буде важко видалити домашніми засобами. Однак, якщо пляма свіжа, дійте до того, як вона вбереться в бруківку.

Важливо почати чистити блок, як тільки ви побачите свіжу масляну пляму. Якнайшвидше засипте його великою кількістю піску. Пісок вбере хоч частину бруду, завдяки чому куб буде легше привести в порядок.

Залиште пісок на кілька годин. Можна додатково накрити чимось важким, щоб вітер не здув. Наступного дня зберіть пісок і протріть куб теплою водою з миючим засобом.

Як почистити бруківку: побутова миюча рідина

Ефективну емульсію для миття бруківки можна приготувати з двох інгредієнтів. Змішайте теплу воду з миючим засобом у співвідношенні 3:1, потім ретельно протріть місце, де раніше був пісок. Використовуйте для цього щітку з жорсткою щетиною.

Ретельно потріть куб, потім промийте її чистою водою і дайте їй висохнути. Якщо ви все ще бачите сліди масла,  повторіть всю обробку, поки бруківка не стане повністю чистою.

Якщо миття бруківки засобом для миття посуду не допомогло, можна спробувати скористатися сильнішим засобом, наприклад сильним засобом для чищення унітазів. Але спочатку перевірте на маленькому фрагменті куба, чи не знебарвлює він його. Обов’язково розбавляйте його водою і використовуйте захисні рукавички.

Такий сильний миючий засіб протравить куб і видалить з нього масляні плями, але не залишайте його на його поверхні надовго, щоб не пошкодити куб.

Як відмити старі масляні плями на бруківці?

Якщо на бруківці є застарілі плями та бруд, піщаний спосіб, на жаль, не підійде. Якщо ви не хочете використовувати сильні засоби для чищення бетону, вам знадобиться мийка високого тиску . Таке обладнання часто можна взяти напрокат.

Використовуйте мийку високого тиску, щоб змити масло. Цей метод також добре працює з просоченою бруківкою.

0 Комментариев