Неповнолітні абітурієнти ВНЗ можуть отримати сертифікат відкритого ключа від ДПС лише за умови наявності згоди їх батьків, усиновлювачів або опікунів

news

У зв’язку з вступною кампанією до сектору реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Волинській області щоденно звертаються випускники шкіл із питань отримання сертифікатів ключів електронного цифрового підпису (далі- ЕЦП).

Оскільки більшість таких відвідувачів ще не досягли повноліття, тобто 18 років, надати послугу з оформлення ЕЦП органи ДПС можуть лише за наявності письмової згоди батьків, усиновлювачів чи піклувальників на укладення договору про надання електронних довірчих послуг неповнолітній особі.

Щоб отримати ЕЦП треба звернутися до сектору реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Волинській області і надати визначений перелік документів. Зокрема, письмову згоду одного з батьків, усиновлювача чи піклувальника, оригінал та засвідчену копію свідоцтва про народження дитини, оригінал та копію реєстраційного номера облікової картки платника податків, реєстраційну картку встановленої форми.

Присутність одного з батьків, усиновлювача чи піклувальника, які повинні пред’явити паспорт під час надання електронних довірчих послуг особам від 14 до 18 років – обов’язкова!

У Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують усім зацікавленим особам врахувати вимоги ст.32 Цивільного кодексу України, який зобов’язує бути присутніми одного з батьків, усиновлювача чи піклувальника для вчинення правочину неповнолітньою особою.

Пропонуємо ознайомитися з Пам’яткою та бланками документів, які подаються для отримання електронних довірчих послуг. Скористатися послугою отримання сертифіката електронного цифрового підпису можна у пунктах реєстрації КНЕДП ДПС.

Електронні довірчі послуги (електронний цифровий підпис) можна отримати у приміщенні Головного управління ДПС у Волинській області, за адресою:

– м. Луцьк, Київський майдан,4 ,каб. 30

– м. Володимир, вул. Ковельська, 63, каб 28

– м. Ковель, вул. Чубинського,1, каб 105

Документи, необхідні для оформлення ЕЦП, розміщені за посиланням: (https://ca.tax.gov.ua/fiz_osoba).

Крім того, консультаційну допомогу з питань отримання електронного цифрового підпису можна отримати за номером телефону (0332)77-84-94.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області 

0 Комментариев