Назар CityBot незабаром запрацює в Луцьку

news

Назар CityBot – зручний та оперативний сервіс для отримання інформації стосовно поточних ремонтів, відключень гарячої води та світла, термінів усунення аварійних ситуацій за конкретною адресою у місті найближчим часом має запрацювати у Луцьку.

Про це повідомив заступник міського голови Григорій Недопад у фейсбуці .

Із пояснення посадовця стає зрозумілим, що сервіс буде поєднувати дані від усіх комунальних служб міста. Користувач вказує адресу, за якою мешкає, та зручним для себе способом – у телеграмі, вайбері чи фейсбуці – отримує важливу інформацію про причини планових чи аварійних відключень міських комунікацій та терміни відновлення послуг саме за своєю адресою.

Окрім того, за допомогою цього сервісу можна повідомити про будь-які комунальні проблеми, що виникли як в будинку, так і поруч із ним. Наприклад, про відкритий люк, аварійну ситуацію в мережах, неприємний запах тощо.

Вже підписано меморандум Луцької міської ради і розробників сіті-бота, а отже лучани зможуть користуватися послугами нового зручного сервісу.

Сіті-бот вже працює в кількох містах України, де підтвердив свою ефективність і значно поліпшив оперативність надання актуальної інформації про діяльність комунальних закладів міста. Ймовірно, в майбутньому, крім питань житлового фонду, сервіс зможе опікуватися й дорожніми: трафіком, пробками, парковками та ін. Роботу сервісу нещодавно презентували керівникам виконавчих органів Луцької міської ради.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев