Найстрашніші аеропорти світу

news

До списку ввійшли авіагавані Африки, Азії, Європи та Південної Америки.

Про це інформує Кореспондент.net. з посиланням на британське видання The Telegraph, яке оприлюднило список найстрашніших аеропортів світу, до якого увійшли авіагавані чотирьох континентів: Азії, Африки, Європи та Південної Америки.

Зокрема, у списку фігурує аеропорт у Паро в Королівстві Бутан. Він вважається однією з найскладніших гаваней для здійснення зльоту і посадки. Аеропорт розташований у долині й оточений гімалайськими вершинами. А тому пілоти змушені маневрувати серед гір і здійснювати швидкі спуски.
Згадало видання й аеропорт Матекане в Лесото, злітно-посадкова смуга якого становить лише 400 метрів, а її кінець розташовується на самому краю 600-метрової прірви.
До аеропортів-рекордсменів також належить авіагавань Принцеси Юліани на острові Святого Мартіна. Її злітно-посадкова смуга впритул прилягає до пляжу Махо, і літаки змушені, заходячи на посадку, пролітати в 10 метрах від голів туристів.
Ще одним страхітливим місцем для пілотів є аеропорт Мадейри (Португалія). Він незвичайний тим, що половина злітно-посадкової смуги тримається на 150-ти залізобетонних стовпах.
Повідомляється також, що до списку потрапили аеропорт Барра (Шотландія) і гавань Куршевеля (Франція). Перший розташований прямо на пляжі, і, час від часу, змушений переривати свою роботу через припливи. У другому випадку ЗПП розташована під кутом нахилу в 18,5 градуса, через що керувати літаком тут можуть лише пілоти, які пройшли спеціальну сертифікацію.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев