Навчання в Academy of Advanced Aesthetics: виведемо ваш бізнес на вищий рівень

news

Представляємо Академію Адвансед Естетікс, яка пропонує різні курси, присвячені новим технологіям в естетиці. Заняття забезпечують професійне навчання для майстрів естетики, а нові знання допомагають підвищити особисті навички для більш ефективної праці. Учасники курсів поліпшують свої знання і навички з освоєння нових технологій, таких як лазерна шліфувальна технологія, новітні типи антивікової підтримки і т.д.

Як проходить навчання в Academy of Advanced Aesthetics

Заняття призначені для тих, хто намагається підвищити якість своїх послуг, забезпечити безпеку для клієнтів і відштовхнути бізнес на новий рівень. Учасники курсів отримують необхідні знання і навички для використання найсучасніших технологій у власній практиці. Адже в Академії завжди пропонують майстрам естетики можливість досягти максимальних результатів і надають їм змогу працювати з найкращими естетичними продуктами.

Курси приймають врахування усі новинки у сфері естетики та надають майстрам змогу познайомитися з найновішими технологіями та методиками. Академія передає всі необхідні навички у реальному часі та забезпечує практичні виконання техніки для успішної праці. Учасники курсів отримують професійну підтримку і допомогу від досвідчених майстрів.

З якими препаратами працює компанія Academy of Advanced Aesthetics?

Academy of Advanced Aesthetics працює з багатьма різними препаратами для підвищення краси та косметичної процедури. Зараз вони надають такі препарати, як:

  • Ботуліна – для вирішення проблем з мімозою та глибокими зморшками.
  • Диспорт для релаксації м’язів та підвищення зрілості шкіри.
  • Філлери для заповнення дерматологічних дістрофій та зморшок.
  • Препарати для підвищення шкіри та проблем з пігментацією.
  • Кисневі препарати для очищення та підвищення тону шкіри.
  • Антивікові препарати для протидії старінню шкіри.
  • Креми для підтримки здоров’я та краси кожних клітинок.
  • Дезінфекційні препарати для забезпечення безпечної процедури.

Переваги Академії

Навчання в Академії Адвансед Естетікс виведе ваш бізнес на наступний рівень. Курси дозволяють майстрам підвищити якість своїх послуг, забезпечити безпечну працю з клієнтами і забезпечити надійну працю у сфері естетичної медицини. 

На офіційному сайті на сторінці контакти ви можете знайти контактну інформацію про тренерів у Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Харкові та Львові. Ви зможете обрати філіал поруч з вами, а також навчання за кордоном.

Майстри будуть мати найвищий рівень результатів і максимальну задоволеність клієнтів. Додайте до свого портфоліо диплом від Academy of Advanced Aesthetics і підвищить рівень вашої практики в естетиці!

Джерело: https://aaa.ua/

0 Комментариев