Навчальний рік розпочинається менш ніж за місяць: як записати до школи дитину-переселенця

news

Початок нового навчального року заплановано, які завжди, на 1 вересня. на сьогодні перед батьками стоїть багато питань стосовно відновлення офлайн навчання, безпеки їхніх дітей у школах, переведенням у інші навчальні заклади тощо.

А перед батьками, які змушені були виїхати з небезпечних областей, крім цього всього, постає питання про зарахування дитини в школу за місцем тимчасового проживання.

В наступному навчальному році діти-переселенці можуть навчатися в закладах освіти, в яких вони навчалися до початку повномасштабного вторгнення росії. Це можливо лише за умови, що заклад працює, офлайн або онлайн.

Також діти можуть навчатися в закладах освіти за місцем тимчасового перебування. Батьки (або їх законні представники) повинні звернутися до найближчого закладу освіти та подати документи.

Для зарахування дитини до школи потрібно заповнити заяву – особисто, електронною поштою, факсом або іншим зручним способом.

До заяви потрібно додати такі документи:

  • Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує особу (за наявності).
  • Оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о

Також батькам (опікунам або законним представникам) в умовах воєнного стану по можливості потрібно подати один з таких документів:

  • Довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи
  • Довідку про звернення за захистом в Україні
  • Свідоцтво біженця
  • Свідоцтво особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист

А якщо документів немає?

Якщо у дитини-переселенця відсутнє свідоцтво про народження або інший документ, який підтверджує особу дитини, вона зараховується до закладу освіти без такого документа.

Початок офлайн навчання в Україні під загрозою: всього 23% шкіл готові прийняти учнів

Дистанційна, сімейна чи екстернат: з 1 вересня батьки зможуть обрати формат навчання для своїх дітей

0 Комментариев