Нардеп Гузь закликає Палицю і Гунчика приєднатись до крижаного флешмобу

news

Ігор Гузь передав естафету з обливання крижаною водою Ігорю Палиці та Володимиру Гунчику.

Жителі міста Любомль відновили флешмоб «Ice Bucket Challenge», який розпочали ще минулого 2015 року. Захід проводиться задля збору коштів на закупівлю необхідних речей бійцям АТО. За рахунок добровільних внесків під час проведення акції «Зігрій солдата» вже зібрали 5310 гривень. Таким чином вирішили допомогти учасникам антитерористичної операції, які є мешканцями міста та Любомльського району. Українець Віктор Куць, який знаходиться за кордоном задля стимулу запропонував любомльським волонтерам цікаву акцію. За кожну людину, яка візьме участь у цій естафеті, він запевнив, що докладатиме по 100 гривень. Так, за словами волонтера Андрія Дем’янчука, на рахунки благодійної організації нещодавно надійшли перші 500 доларів.

«Мені досить приємно, що у Любомлі є такі патріоти, які організовують подібні благодійні акції», – зазначив у промові народний депутат України Ігор Гузь, який був присутній на благодійній акції «Зігрій солдата» у день Хрещення Господнього.

Волинський парламентар Ігор Гузь прийняв естафету «Ice Bucket Challenge»,  від головного редактора Любомльської районної газети «Наше життя» Сергія Боярчука. Зважаючи на правила флешмобу, він вніс добровільний внесок у сумі 5 тисяч гривень для бійців АТО.

За правилами  учасник, що облив себе відром крижаної води, має право кинути виклик ще кільком учасникам.

Народний депутат України Ігор Гузь передав естафету обливання «Ice Bucket Challenge»  голові Волинської облдержадміністрації Володимиру Гунчику та голові Волинської обласної ради Ігорю Палиці. «Приїжджайте двоє, у цьому немає нічого страшного”, – додав Ігор Гузь після того, як сам облився водою.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев