На “Ягодині” виявили контрабандистів, які за сприяння митників незаконно ввезли запчастини на 200 тисяч доларів

news

У рамках реалізації програми дій Кабінету Міністрів України “Україна без контрабанди”, спрямованої на ефективну боротьбу з контрабандою та тіньовими схемами на митниці, прокуратурою Волинської області у взаємодії з центральним апаратом Служби безпеки України та Управлінням СБУ в області викрито механізм протиправної мінімізації митних платежів, – повідомляє прес-служба прокуратури області.

 

Зупинивши 21 червня 2018 року вантажний автомобіль, який, згідно з документами, ввіз в Україну через міжнародний пункт пропуску «Ягодин» Волинської митниці ДФС «конструкцію будівельну збірну з чорних металів (вживану теплицю)», задекларованою вартістю 36 тис. грн., правоохоронці виявили у ньому автозапчастини, ввезені контрабандою.

Вартість запчастин – майже 200 тис. доларів США, при цьому митні платежі, сплати яких до державного бюджету зловмисники хотіли уникнути, становлять близько 40 тис. доларів США.

Сприяли ж їм у цьому посадовці міжнародного пункту пропуску «Ягодин» Волинської митниці ДФС, які пропустили вантажівку з корисливих мотивів за неправомірну вигоду.

У кримінальному провадженні, розпочатому за фактом одержання неправомірної вигоди службовими особами митних органів (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України) триває досудове розслідування.

 

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев