На Волині збирачі чорниці поповнили місцеві бюджети на 2 мільйони гривень

news

На Волині заготівля чорниці з комерційною метою вже додала понад 2 мільйони гривень ренти за спецвикористання лісових ресурсів місцевим бюджетам.

Ці дані-проміжні, оскільки ягідно-грибний сезон ще триває. А серед податкових платежів, які зобов’язані сплачувати господарюючі суб’єкти-учасники заготівельного бізнесу, – ПДФО, військовий збір та рента за спецвикористання дарів лісу, – звертають увагу господарюючих суб’єктів у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

З огляду на воєнний стан заготівля дарів лісу нині відбувається лише на визначених територіях трьох районів Волині. Тож, громади Камінь-Каширського, Ковельського та  Луцького районів, у яких дозволено відвідувати ліс і збирати лісові ресурси, повинні подбати про легальний процес заготівлі.

Сьогодні надзвичайно важливо, щоб податки від заготівлі  волинської чорниці  поповнили бюджети. Це той додатковий ресурс, що повинен бути залучений і використаний для оборонних та соціальних потреб. Тому звертаюся до представників легального бізнесу та лідерів місцевого самоврядування з проханням інформувати про порушення, насамперед про нелегальну закупівлю волинської чорниці чи інших лісових ресурсів бізнес-структурами, які не сплачують податки,

– зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Довідково: наразі в області заготівельникам виписано лісових квитків на 1042 тони чорниці.

0 Комментариев