На Волині за підсумками 2021-го року сплачено на 22 відсотки більше податків

news

Бюджетний підсумок 2021 року – понад 11,2 мільярда податкових платежів до бюджетів усіх рівнів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Це на понад 2 мільярди гривень більше, ніж у 2020 році.

«Минулий 2021 рік бюджетний рік продемонстрував вагомий позитив у податкових надходженнях завдяки відповідальній позиції волинського бізнесу та ефективній роботі фахівців ДПС з протидії бюджетним ризикам», – запевняє начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що ріст показників сплати податків свідчить про налагоджений конструктивний діалог ДПС з сумлінним бізнесом.

«Ми активно спілкуємося з представниками реального сектору економіки, які залишаються надійними партнерами держави в питанні наповнення бюджетів усіх рівнів. І хоч пандемія  COVID-19 суттєво вплинула на діяльність низки господарюючих суб’єктів, торік бізнес і держава продемонстрували належний рівень взаємодії задля спільної мети – фінансової самостійності країни», – наголошує Світлана Савчук.

Як повідомила начальник ГУ ДПС в області, до держбюджету на Волині  протягом 2021 року сплачено на 22,1 відсотка податкових платежів більше.  Тим часом, місцеві громади отримали на 20,9 відсотка податків більше.

«Дякую кожному, хто чесно сплачує податки, дбаючи про фінансову безпеку держави та добробут громад», – підсумувала Світлана Савчук.

0 Комментариев