На Волині японську компанію цікавлять так звані «сміттєві» проекти

news

Про співпрацю між японською компанією «Марубені Корпорейшн» в Україні та Волинською областю йшлося на зустрічі  голови ОДА Олександра Савченка та генерального менеджера представництва компанії в України Акіяма Тецуо. Про це повідомляє “Вісник+К” з посиланням на прес-службу Волинської ОДА.

На Волині  іноземні гості цікавилися можливістю будівництва сміттєпереробного заводу на території області, або ж іншим проектом, який входить до сфери діяльності компанії. Адже мають великий досвід у реалізації проектів будівництва, одним із них є – термінал «Д» у Борисполі.

З 2017-го року працюють над так званими «сміттєвими» проектами у Київській, Харківській та Дніпропетровській областях. Вже здійснили морфологічні дослідження, в результаті яких претендентами на будівництво заводів є міста Київ та Дніпро.

«Нас цікавить ваша пропозиція, адже маємо дуже багато несанкціонованих полігонів і, практично, нікому в Україні не вдалося збудувати такий завод з переробки сміття, – зауважив Олександр Савченко.

Разом із тим,  він повідомив, що Волинська область не достатньо велика та не продукує стільки сміття, як Київська та Дніпропетровська області. Відтак, при інвестуванні у такий проект необхідно враховувати й сусідні області.

Заступник голови облдержадміністрації Денис П’ятигорець запропонував врахувати те, що, оскільки на Волині переважає сільгоспвиробництво, то є проблема із біовідходами, які немає де утилізувати.

Довідково:  Marubeni – перша японська компанія, яка почала поставляти зерно з України до Японії. Займається проектами цільових екологічних інвестицій та інфраструктури, а також імпортом хімії, великогабаритних шин для гірничодобувної промисловості України, експортом зерна з України.

Автор статті: Мартинюк Марія

0 Комментариев