На Волині викритий СБУ черговий ворожий пропагандист

news

Громадянин України, який втік від війни з Луганщини оформив статус ВПО та отримував допомогу від держави, а в той самий час прославляв “русский мір”.   

Співробітники СБУ встановили громадянина України, який публічно висловлювався на підтримку збройної агресії рф проти України та визнавав її правомірною. Крім того, він також розміщував деструктивні матеріали, у тому числі, й у заборонених російських соцмережах. 

За даними слідства громадянин України, який все своє свідоме життя прожив на Луганщині, ще у 2014 році переїхав до сусідньої держави та час від часу відвідував Україну. 

Окрім того, він вирішив ще й «нажитися» – зареєструвався на Волині як внутрішньо-переміщена особа для отримання  соціальних виплат від держави.  

Отримуючи гроші від української держави, пропагандист продовжував прославляти рф та відкрито зневажати Україну. 

Правоохоронці затримала пропагандиста під час його чергового приїзду в Україну за грошовими виплатами.  

Слідчі СБУ обвинувачують пропагандиста у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників)  Кримінального кодексу України. Досудове розслідування завершене, матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом скеровані до суду.  

Заходи з викриття та досудове розслідування проведені співробітниками Управління СБ України у Волинській області за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури.

За інформацією: Управління СБУ у Волинській області 

0 Комментариев