На Волині викрито зловмисників, що перевозили цигарки через кордон у тайниках (фото)

news

На Волині затримали контрабандистів цигарок: вилучено понад 22 тисячі пачок.

Волинські правоохоронці викрили та припинили діяльність незаконного каналу переміщення цигарок через кордон з Польщею.

Читайте також Волинські поліцейські повідомили деталі ДТП з постраждалими у Тростянці

Зловмисники, двоє жителів Волині, обладнали транспортні засоби спеціальними тайниками, щоб перевозити контрабантні цигарки, уникаючи митного контролю.

17 квітня 2024 року під час санкціонованого обшуку одного з таких авто в пункті пропуску “Краківець” правоохоронці виявили та вилучили 11,5 тисяч пачок цигарок, а також сам транспортний засіб.

Згодом, на території області, було знайдено та вилучено ще три “замасковані” автомобілі. В одному з них виявлено понад 10,5 тисяч пачок цигарок, чорнові записи та значні суми готівки у доларах США та євро (36 750 USD та 9 000 EUR відповідно).

Наразі вирішується питання про арешт вилучених товарно-матеріальних цінностей.

Слідство ведеться Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань у Волинській області за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в області.

Ця подія вкотре демонструє активну роботу правоохоронних органів України у боротьбі з контрабандою, що завдає значної шкоди економіці країни. 

Читайте також Путівки в “Артек” стануть доступнішими: розширено перелік категорій дітей, які можуть отримати безкоштовну путівку 

За інформацією: Волинської обласної прокуратури 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев