На Волині продовжують шукати 17-річну дівчину: до пошуків залучили навіть болотохід

news

На Камінь-Каширщині продовжуються пошуки 17-річної дівчини, яка зникла під час відпочинку зі своїми друзями. Вже пройшов понад тиждень, але Аліну Божко досі не знайшли.

У суботу, 24 лютого, до пошукових робіт долучили болотохід “Богун”. За його допомогою рятувальники обстежили заплави річки Стохід поблизу сіл Седлище та Угриничі Камінь-Каширського району. Цю інформацію оприлюднили у фейсбуковому аккаунті Головного управління ДСНС України у Волинській області.

Читайте також: Волинська 100 бригада ТРО збирає на “пекельні” подарунки для ворога

Напередодні рятувальна група разом з військовими, поліцейськими та місцевими мешканцями обшукали лісові насадження, заболочені місцевості і чагарники.

Пошуки тривають.

Нагадаємо, дівчина зникла під час відпочинку зі своїми друзями. Вони звернулися за допомогою у пошуках 17 лютого о 17:17 до служби порятунку, оскільки Аліна відійшла у ліс під час прогулянки та не повернулася. Дівчина залишила свій мобільний телефон в автомобілі, ускладнюючи можливість зв’язку. До її пошуків залучили не тільки людей, а й квадрокоптери та службових собак. Пізніше пошукова група знайшла її пальто серед дерев та чагарників у лісі, за 7 км від місця зникнення.

Читайте також: Місячний календар: сприятливі дні для стрижки у березні 2024 року

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев