На Волині понад 500 організацій можуть залишитися без газу через заборгованість

news

Промислові організації Волинської області заборгували понад 20 млн грн за спожитий газ перед ТОВ «Волиньгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

У компанії попереджають: у разі несплати боргу, змушені будуть вдатися до крайніх заходів – припинення газопостачання.

У нас на постачанні більше тисячі релігійних, бюджетних та промислових організацій. Це як нові підприємства й установи, так і ті, з якими співпрацюємо тривалий час. Відповідно до договору ми працюємо по передоплаті. Однак у клієнтів бувають різні ситуації. Ми часто йдемо на зустріч та формуємо індивідуальний графік оплати. На жаль, не всі добросовісно ставляться до своїх зобов’язань та накопичують борги. Виникають ситуації, коли ми змушені подавати на таких клієнтів до суду і давати доручення Оператору ГРМ на відключення боржників,

– зауважує начальник відділу продажів юридичним особам Ігор Козачок.

Представник постачальника наголошує – від вчасних платежів залежить стабільність газопостачання. Адже для того, щоб забезпечити блакитним паливом клієнтів, «Волиньгаз Збут» повинно закуповувати ресурс заздалегідь. Без вчасних розрахунків споживачів компанія не матиме достатньо обігових коштів для купівлі ресурсу.

0 Комментариев