На Волині до місцевих бюджетів сплачено 114 мільйонів гривень роздрібного акцизу

news

Завдяки легальній реалізації підакцизної продукції впродовж січня-вересня 2021 року громади Волині отримали в розпорядження 114 мільйонів гривень роздрібного акцизу.

Сума залученого до місцевих бюджетів області акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції на 19 відсотків перевищує аналогічні показники минулого року.

Такий суттєвий ріст надходжень роздрібного акцизу – показник відповідальності бізнесу та якісного моніторингу ситуації на ринку реалізації підакцизної продукції з боку податкової служби, – констатують у ГУ ДПС у Волинській області.

«Оскільки майже всі громади залучили до бюджетів  більше роздрібного акцизу проти минулорічних показників, варто подякувати лідерам місцевого самоврядування, які в межах своїх повноважень дбають про те, щоб  господарюючі суб’єкти  працювали з дотриманням вимог законодавства. Лише легальна реалізація спиртного і цигарок на території громади гарантує стабільне надходження акцизного податку. Безліцензійна торгівля  алкогольними напоями і тютюновими виробами не може мати жодних пояснень, враховуючи потенційну шкоду для споживачів і бюджетні втрати», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Отримавши інформацію від керівників громад чи споживачів про зловживання під час продажу лікеро-горілчаної та тютюнової продукції, податківці негайно реагують і проводять фактичні перевірки, насамперед для запобігання незаконній реалізації підакцизної продукції.

Тому про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо негайно інформувати за номером телефону в м. Луцьку  (0332) 777131 (відділ фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев