На Волинь прийде прохолода, а синоптики дали прогноз на осінь

news

В Україну йде прохолодна погода. У перші дні осені обіцяють зниження температури на 3-7 градусів на території всієї країни. А Укргідрометцентр опублікував прогноз на осінь 2022.

За даними спеціалістів Українського гідрометеорологічного інституту перша половина осені буде теплою та посушливою на переважній території країни. Середня за сезон температура повітря може бути на 1 градус Цельсія вищою, порівняно з останніми десятиріччями. Над територією України переважатиме область високого тиску, особливо у західних, північних, центральних та південних областях.

Тривалість дня поступово зменшуватиметься, температура повітря, особливо нічна, знижуватиметься, зростатиме кількість затоків арктичного повітря і, відповідно, туманів, похмурих днів, заморозків, мряки. Можливе утворення ожеледі і навіть снігопадів, насамперед в Карпатському регіоні.

Протягом другої половини осені погода може бути нестійкою з чергуванням теплих і холодних повітряних мас. Як показують розрахунки світових прогностичних центрів у кінці листопада- на початку грудня, над територією Європи і України можливі затоки холодного арктичного повітря, як це спостерігалось у 2019, 2020, 2021 роках. Цей період загалом на значній території виявився найхолоднішим протягом року.
Що ж стосується Волині, то згідно з даними Волинського обласного центру з гідрометеорології31 серпня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вдень становитиме 19-24° тепла.

У Луцьк також буде місцями хмарно. Опадів не передбачається. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура становитиме 21-23° тепла вдень .

1 та 2 вересня переважатиме мінлива хмарність. Вночі стовпчики термометрів опустяться до 7-12° тепла в четвер, а в п’ятницю буде ще прохолодніше 4-9° тепла. вдень 1 та 2 вересня температура становитиме орієнтовно  16-21° тепла. Без опадів. Вітер північно-західний, 5-10 м/с.

3 вересня температура повітря вночі прогріється лише на 5-10° тепла, вдень становитиме 16-21° тепла. Переважатиме мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер південно-східний, 5-10 м/с.

Без істотних опадів та похмуро буде і 4 вересня. Температура вночі становитиме 6-11° тепла, вдень 18-23° тепла. Вітер південно-східний, 5-10 м/с.

Згідно з прогрозом від sinoptik.ua найближчими днями очіється:

0 Комментариев