На Волинь прибули 17 дитячих будинків сімейного типу евакуйованих з Харківщини

news

Волинь дарує тепло та затишок: перші родини з Харківщини знайшли прихисток на теренах краю

17 сімей з прийомними дітьми з Харківщини знайшли тимчасовий дім на Волині. Завдяки співпраці обласних адміністрацій, благодійному фонду “СОС Дитячі Містечка”, АТ “Укрзалізниця”, Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ), Партнерству “Кожній дитині” та іншим небайдужим організаціям, ці сім’ї зможуть протягом трьох місяців відчути безпеку та щиру підтримку.

Читайте також Якою буде погода у Волинській області з 27 травня по 2 червня

На шляху до нового життя

Протягом трьох місяців сім’ї розмістяться у комфортних умовах, де їм буде забезпечено все необхідне для повсякденного життя. ЮНІСЕФ та партнери подбали про фінансову підтримку (10 800 грн кожній переміщеній особі), продуктові та гігієнічні набори, а також психосоціальну підтримку.

 Соціальні служби Волині з перших хвилин супроводжуватимуть сім’ї, надаючи їм необхідну допомогу та інформаційну підтримку. Завдяки співпраці з партнерами (“СОС Дитячі Містечка”, “Джерело” та ін.) сім’ї отримають можливість для подальшого перебування на безпечній території та всебічну підтримку для забезпечення добробуту дітей.

Евакуація стала можливою завдяки

 Питання евакуації дитячих будинків сімейного типу, прийомних та опікунських родин з Харківщини було обговорено на нараді з гуманітарного реагування під головуванням Віцепрем’єр-міністерки Ірини Верещук. Благодійний фонд “СОС Дитячі Містечка” виділив 36 мільйонів гривень на потреби переміщення таких сімей до безпечних регіонів України.

Я дякую всім нашим партнерам, які долучилися до евакуації дітей із прифронтових територій. Кожна українська дитина повинна бути в безпеці”, – резюмувала Віцепрем’єрка.

Волинь щиро розкриває свої обійми та дарує тепло тим, хто цього потребує. Разом ми робимо все можливе, щоб захистити дітей та подарувати їм щасливе майбутнє!

Читайте також Телеведуча з Луцька бореться за життя і потребує вашої підтримки

За інформацією: Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев