На Волині жінка в балаклаві побила листоношу

news

Шацький районний суд призначив жінці, яка побила та намагалася пограбувати листоношу, чотири роки позбавлення волі з дворічним іспитовим строком, зважаючи на щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину та добровільне відшкодування матеріальної шкоди.

Про це повідомляють в УМВС України у Волинській області.

Подія трапилася у червні цього року в Шацькому районі, неподалік села Острів’я. Аби покращити своє матеріальне становище жінка вирішила пограбувати листоношу. Очікуючи на свою жертву, зловмисниця одягнула балаклаву і заховалася обабіч дороги.

В той день працівниця пошти несла в сумці 22 тисячі гривень, які були призначені для соціальних виплат та пенсій. Нападниця накинулася на листоношу, коли та підійшла ближче: дерев’яною палицею вдарила по голові, а потім схопила її за горло та почала душити і бити головою об асфальт. Потерпіла встигла крикнути, що грошей у неї немає, і коли від почутого нападниця розгубилася, зірвала з неї балаклаву.

Із заявою про напад потерпіла звернулася до правоохоронців. Слідчим відділом було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 187(Розбій) Кримінального кодексу України. Після завершення досудового розслідування матеріали справи скеровано до суду.

0 Комментариев