На Волині вирішать проблему паркування інвалідів

news

На Волині вирішать питання паркування інвалідів. Про це йшлося 29 січня під час засідання обласного антикризового штабу. Пише VIP.

Начальник патрульної поліції міста Луцька Антон Цюцюра розповів, що нині всі наряди зорієнтовані на моніторинг стану доріг. Коли почався снігопад, через чергову частингу патрульні повідомляли проблемні місця, не посипані піщано-соляною сумішшю чи не розчищені. З приводу таких ділянок поліція зв’язувалася з автодором.

Утім, за словами Цюцюри, облавтодор не достатньо профінансований. «Вони не встигають за нашими потребами», – констатував він.

Іще одна проблема – дорожні знаки. Так, у багатьох місцях, де заборонена парковка, немає знаків «Крім інвалідів». Прецедент, коли інвалід оскаржував постанову патрульних, вже був. «Це проблема патрульної поліції, це проблема місцевої влади», – зазначив Антон Цюцюра і додав, що такі знаки треба забезпечити.

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик звернувся до місцевої влади. «Не так тяжко під знаками «зупинка заборонена» поставити значки «крім інвалідів», – підкреслив він, але попросив поліцію стежити, щоб не з’явилися «псевдоінваліди на мерседесах і джипах». Виконати це повинні впродовж місяця.

За словами начальника поліції, закупівля табличок наразі профінансована. Але проблема полягає ще й у тому, що на складах в автодорі є залишок знаків, які не потрібні.

Тому Антон Цюцюра висловив побажання, щоб поліція брала участь у виборі знаків, аналізі замовлень тих знаків, які справді потрібні на дорогах, а не ті, які будуть валятися на складах.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев