На Волині відбулися змагання лісорубів

news

У Шацькому лісовому коледжі ім. Валентина Сулька відбулися традиційні змагання лісорубів. Їх організувала і провела циклова комісія технічних дисциплін за сприяння та підтримки ТОВ «Андреас Штіль».

Про це повідомляє прес-служба ВОУЛМГ.

За звання «кращий» з розбирання і збирання пиляльного вузла пили, обрізки сучків, точного розкряжування та розкряжування деревини комбінованим способом змагалися студенти третього курсу. Головний акцент організатори заходу робили на дотриманні вимог охорони праці під час виконання усіх вправ, швидкості їх виконання та недопущенні порушення розроблених правил. Спостерігати за гарячими баталіями прийшли студенти старших та молодших курсів, викладачі.

Журі оцінювало швидкість роботи, якість і точність виконання завдання та дотримання техніки безпеки. До речі, саме за порушення правил безпечної поведінки при виконанні усіх вправ деякі учасники змагань отримали штрафні бали, що позначилося на їх кінцевому результаті.

Та, мабуть, найбільше захоплення у спостерігачів і самих лісорубів викликав останній етап змагань – коління дров. Тут лісоруби мали можливість показати не лише свої професійні навики, а й спритність та витримку.

За підсумками усіх конкурсів, переможцем стала група ЛГ-35 в складі Андрія Базюка, Валерія Краснодемського та Анатолія Приймака.

Грамоти та подарунки отримали також інші призери, а саме в номінації монтаж ланцюга – Сергій Бірук (група ЛГ-34), точне розкряжування та розкряжування деревини комбінованим способом двічі відзначено Валерія Краснодемського та з розбирання і збирання пиляльного вузла пили – Анатолія Приймака (обоє з команди-переможниці).

В точності рубання переміг Валентин Яцина (група ЛГ 33). Цінні призи з логотипом компанії STIHL та картки на знижки у фірмових магазинах отримали переможці, заохочувальні подарунки – всі учасники. Від студентського профкому команди учасники отримали солодощі.

Адміністрація коледжу подякувала ТОВ «Андреас Штіль» за сприяння у проведенні змагань та висловила надію на подальшу співпрацю.

0 Комментариев