На Волині підозрюваного в одержанні хабаря посадовця та його спільника взяли під варту

news

За принципової позиції прокурорів відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби прокуратури Волинської області Луцький міськрайонний суд обрав начальнику відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області та громадянину, який діяв у змові з посадовцем та був пособником при одержанні ним неправомірної вигоди в сумі 4 тис. доларів США, запобіжний захід у виді тримання під вартою, – повідомляє прес-служба прокуратури області.

Як відомо волинянам, посадовця та його спільника було викрито працівниками прокуратури Волинської області та обласного Управління служби безпеки України 25 липня 2018 року.

Чиновник та його пособник вимагали й одержали кошти від замовника реконструкції ветеринарної аптеки в одному з районних центрів Волині за прийняття позитивного рішення за результатами перевірки об’єкту будівництва.

Обом їм уже повідомлено про підозру – посадовцю – у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст. 368 КК України), громадянину – у пособництві у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 27, ч.3 ст. 368 КК України) та найближчих 60 днів вони перебуватимуть під вартою.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев