На Волині демобілізовані бійці могтимуть безкоштовно вивчати іноземні мови

news

ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці» спільно з Волинською ДОУНБ імені Олени Пчілки та відділом у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради запустили новий соціальний проект.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Тепер демобілізовані бійці матимуть змогу безкоштовно вивчати іноземні мови. Наразі це англійська, а в кінці березня додасться ще й польська, повідомляють організатори.

17 березня о 17:00 відбудеться перше заняття для вже сформованої групи бійців.

Голова ГО «ІВГС» Юлія Євпак зауважує: «Не можна уявити сучасну успішну людину без знання іноземних мов. Ми протягом довгого часу допомагаємо військовим. Зараз за допомогою курсів польської та англійської вирішили дати не рибу, а вудочки, бо знання мов відкриває багато можливостей, особливо для мешканців транскордонних територій».

«Позитивним фактором є те, що ініціатива пішла від самих бійців. Зі своєї сторони ми мусимо докласти максимум зусиль для того, щоб надати найкращі умови для отримання цих знань. Дуже приємно спостерігати, що люди, котрі пройшли війну, не зупиняються, не акцентують увагу суспільства на своєму героїзмі, а власним прикладом розвивають і себе, і суспільство, і країну», – резюмує начальник відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради Олексій Веремійчик.

Навчання відбуватимуться у Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки (вул. Шопена, 11) в інформаційному центрі «Вікно в Америку» (2 поверх).

Про набір нових груп бійців для навчання будуть подаватись анонси в ЗМІ та за посиланням у ФБ.

Деталі за телефоном: 095-525-31-26

0 Комментариев