На Ратнівщині без газу залишаться три села

news

На Ратнівщині у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газових мережах у населених пунктах Самари-Оріхові, Березники та Якущі не буде газу. Про це повідомляє “Волиньгаз”.

Так, у Самари-Оріхові та Березники тимчасово припинили газопостачання 9 вересня о 9:00 год. до 17:00 год.  Відновлення газопостачання 276 клієнтам відбудеться 13 вересня 2019 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

А 11-12 вересня фахівці АТ “Волиньгаз” запланували ремонтні роботи на газових у населеному пункті.  У зв’язку з цим у середу, 11 вересня о 9:00 год. тимчасово припинять газопостачання в оселі споживачів до 17:00 год. 12 вересня.

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка щільності внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків. Проведення цих робіт дозволить покращити надійність системи  газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Просять вибачення за тимчасові незручності! Та нагадують: виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами! Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

 

 

 

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев