- vk_item_id: -91735689_10294
- snap_isAutoPosted: 1
- comment_widget_insert: manual
- snap_MYURL:
- snapEdIT: 1
- snapFB: s:357:"a:1:{i:0;a:12:{s:4:"doFB";s:1:"1";s:8:"postType";s:1:"A";s:10:"AttachPost";s:1:"1";s:10:"SNAPformat";s:13:"%TITLE% %URL%";s:9:"isAutoImg";s:1:"A";s:8:"imgToUse";s:0:"";s:9:"isAutoURL";s:1:"A";s:8:"urlToUse";s:0:"";s:11:"isPrePosted";s:1:"1";s:8:"isPosted";s:1:"1";s:4:"pgID";s:33:"1635478159996958_1807921099419329";s:5:"pDate";s:19:"2016-07-01 20:59:13";}}";
- snapTW: s:271:"a:1:{i:0;a:9:{s:4:"doTW";s:1:"1";s:10:"SNAPformat";s:15:"%TITLE% - %URL%";s:8:"attchImg";s:1:"1";s:9:"isAutoImg";s:1:"A";s:8:"imgToUse";s:0:"";s:11:"isPrePosted";s:1:"1";s:8:"isPosted";s:1:"1";s:4:"pgID";s:18:"748984339069829120";s:5:"pDate";s:19:"2016-07-01 20:59:17";}}";
- layf_related_links:
- layf_exclude_from_feed: 0
До депутата Луцької міськради звернулися лучани, яким страшно ходити біля земельної ділянки на вулиці Даньшина.
Про це повідомив вчора, 30 червня, під час засідання сесії міськради депутат Сергій Савчук.
За словами мешканців, занедбана територія на вулиці Даньшина, яка виходить на вулицю Коцько перетворилася у сміттєзвалище. Щодня там доводиться ходити дітям. Мешканці переконують, що там страшно проходити мимо.
Депутат запитав міського голову Миколу Романюка, що планують там робити.