На Львівщині жителі Волині потрапили у жахливу автотрощу

news

Вранці в неділю, 27 серпня, на автодорозі “Луцьк-Львів” сталася жахлива аварія, внаслідок якої зіткнулися два легкових автомобілі – ВАЗ та “Форд Фокус”. Водій та пасажир ВАЗу зазнали травм і були госпіталізовані.

Про це повідомили представники відділу комунікації поліції Львівської області.

Інцидент стався приблизно о 07:30 на автодорозі “Львів-Луцьк” у селі Собанівка Червоноградського району.

За попередньою інформацією від правоохоронців, зіткнулися “Форд Фокус”, за кермом якого перебував 51-річний мешканець Волинської області, та “ВАЗ-2101”, яким керував 31-річний житель тієї ж області.

У результаті ДТП водій “ВАЗ” і його пасажир, 55-річний мешканець Волинської області, отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні.

За фактом події правоохоронці Червоноградського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 286 частина 1 Кримінального кодексу України (Порушення правил дорожнього руху). За цією статтею можливе накладення обмеження волі на термін до трьох років, а також позбавлення права керувати транспортними засобами на той же термін.

Правоохоронці активно розслідують обставини цієї події.

0 Комментариев