На кордоні з Україною застрягли турецькі фури в РФ

news

Повідомляє korrespondent.net

Російська митниця перестала пропускати турецькі вантажі через пункти пропуску на російсько-українському кордоні в Чернігівській області. Про це сьогодні в ході брифінгу повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян, передає РБК-Україна.

“Протягом доби у зв’язку з відмовою російськими митниками в оформленні вантажів, які прямують з Туреччини, зафіксовано незначне скупчення автотранспорту в пунктах пропуску Грем’яч і Синьківка Чернігівського загону. Офіційних документів про відмову в пропуску з боку Росії водії не отримували. Зі слів, російська сторона мотивує непропуск транспортних засобів з вантажами з Туреччини відсутністю необхідних дозвільних документів у водіїв”, – повідомив Слободян.

Слободян уточнив, що затримані 6 фур у пункті пропуску Грем’яч і 20 в Синьківці. Дані автомобілі були оформлені українськими митниками на виїзд з України, проте не пропущені в РФ. Таким чином вони перебувають між українськими та російськими пунктами пропуску в очікуванні можливого рішення від РФ.

Слободян зазначив, що невідомо, коли російська сторона прийме рішення щодо даних вантажів. Він наголосив, що українські прикордонники відстежують ситуацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія не буде вводити санкції проти Туреччини.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев