На дорозі Устилуг-Луцьк-Рівне зроблять капітальний ремонт

news

У понеділок, 18 березня, в Варшаві проведено двосторонні українсько-польські переговори з метою фінального узгодження змін до Контрактів в рамках реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща.

Перемовини велися з приводу  надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги для фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону, що підписаний у вересні 2015 року.

У складі урядової делегації з України були й представники Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Наступного дня в Посольстві України у Республіці Польща відбулось офіційне підписання додаткових угод до Контрактів.

—  Підрядним підприємством по результатах тендеру визначено компанію DROG-BUD Sp. z o.o. (Польща). Очікуємо, що найближчим часом ці додаткові угоди будуть у встановленому порядку погоджені українською та польською сторонами, після чого на відрізку автошляху Н-22, що є  під’їздом до КПП «Устилуг», розпочнуться ремонтні роботи. Вже наступного тижня ми чекаємо в області представників польської компанії, яка здійснюватиме роботи, та проектантів. Сума кредиту для Волинської області становить 4,8 мільйони євро,  – повідомив керівник Служби автомобільних доріг у Волинській області.

0 Комментариев