Музична культура 80-х у новому синглі «Краще без мене» від співачки Biehu

news

Співачка Biehu презентує двомовний сингл «Краще без мене» та анонсує вихід дебютного ЕР Personal.

Новий реліз та майбутній ЕР-альбом набули сучасного звучання в поєднанні з елементами західної музичної культури 80-х років, які створюють новий, потужний продукт, що здатен підкорити кожного своєю відвертістю.

Сингл «Краще без мене» — це думки про роздуми над непростим рішенням: відпускати чи не відпускати стосунки, в яких ти перебуваєш. Розірвати їх чи опинитися в тому колі, коли життя перетворюється на потік постійних негативних емоцій і складних рішень. 

Читайте також Євробачення 2023: Як пройшов перший півфінал та коли виступатимуть TVORCHI

«Ця пісня – відображення життєвого шляху кожної людини, де важкі й непрості рішення проходять крізь призму небажання образити людину, пожертвувавши собою. Завжди потрібно вибирати себе, наскільки б складно не було. Можливо, іноді токсично, але ми люди, тож помилки — це невід’ємна частина нашого життя. Реліз містить дві версії пісні (українську та англійську), але жодна з них не залишить слухача байдужим», — коментує Biehu.

ЕР Personal, в який увійде сингл «Краще без мене», наповнений сенсами та думками, що переслідують кожного з нас усе свідоме життя. Ким ми є, де шукати себе і що робити, коли опускаються руки, — саме такі питання розкриваються в новому мініальбомі артистка.

«Цей альбом про шлях, який проходить кожна людина у своєму житті, коли руйнується все навколо, коли рідне стає чужим, а питання залишаються без відповідей. Особистий, щирий і відкритий. Щоб отримувати любов, її необхідно віддавати. Я ділюсь із вами найдорожчим, тим, що для мене є personal», — додає співачка.

Разом із синглом «Краще без мене» Biehu презентує й однойменний відеокліп, який вже можна переглянути на її офіційному YouTube-каналі.

Читайте також Іскандер, Джавеліна, Марс: Які імена українські батьки обирають для своїх дітей 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев