Мотоштани – і для чоловіків і для жінок

news

Існує стереотип, що мотоцикл – це чоловічий вид транспорту. Але як панянки прекрасно освоїлися за кермом автомобілю, так і приручили двоколісних залізних коней. Враховуючи що все частіше за кермом мотоциклу можна побачити жінку, виробники мотоекіпіровки розширили свої колекції, включивши в них жіночі серії.

Отже мотоштани придбати вийде в будь-якому виконанні в тому числі не тільки для чоловіків, але і для жінок. Дитячі серії теж присутні в асортименті. Консультанти Мотостиль підкажуть які варіації доступні і які краще обрати в залежності від вашого стилю їзди на мотоциклі. Також треба врахувати де саме ви плануєте їздити. Бо кататися по місту – то одна справа, а виходити на «великий шлях» тобто трасу чи приймати участь в перегонах – то зовсім інше.

Екіпіровка яка рятує

Всі звикли що мотошолом має бути на голові мотоцикліста чи пасажира в обов’язковому порядку. Це не обговорюється бо це не просто питання безпеки, це питання збереження життя. Але і інші предмети мотоекіпіровки теж грають значну роль в тому щоб забезпечувати комфорт і безпеку. Наприклад мотоштани – це елемент який захищає нижню частину тіла і при цьому дозволяє підвищити комфорт під час їзди. Адже якщо на вас спеціальні штани з міцної тканини або шкіри, вам не страшні ні вітри, ні опади, ні пісок. Головне вибрати правильний варіант. Але всі моделі представлені на вибір споживачам якісні, створені з акцентом на міцність і дуже зручні.

До речі, фасони мотоштанів продумані так щоб з одного боку людині було комфортно незалежно від пози. А з другого – щоб не заважати законам аеродинаміки працювати на 100%.

Мотоштани виготовляють з:

  1. Натуральної шкіри;
  2. Деніму, але не простого, а з джинсу з кевларовими волокнами;
  3. Цупкого текстилю.

Кожен варіант має свої переваги і недоліки. Але більшість моделей це не просто штани, а екземпляри оснащені спеціальними вставками які і забезпечують той ефект «мінімізації» шоку для тіла під час падіння чи ДТП. Безперечно на 100% жодна тканина захистити не здатна. Але зменшити ризик отримати серйозну травму чи опіки – так з цим мотоштани справляються на відмінно, крім того моделі є такі під які можна надіти мотонаколінники. Якщо мотоштани занадто для цього вузькі, значить додаткові захисні елементи (наколінники) треба вдягати поверх штанів.

В будь-якому випадку ви будете мати дуже крутий і стильний вигляд.

Щоб всі мали змогу придбати мотоштани, мануфактури створюють колекції у різних сегментах, діапазон цін дуже широкий і залежить від:

  • Бренду;
  • Використаного матеріалу;
  • Наявності додаткового захисту;
  • Наявності таких додаткових опцій як вентиляція.

мотоштани

Але незважаючи на обраний варіант ви залишитеся задоволені покупкою. Консультанти Motostyle підкажуть на які параметри варто звертати особливу увагу якщо ви вирішили придбати мотоштани.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев