Молитви на Водохреще: перед споживанням святої води на успіх у справах та здоров’я

news

6 січня віряни Православної Церкви України, а також Української греко-католицької Церкви святкують Богоявлення Господнє. 

Водохреще – одне з найважливіших у році православних свят. В цю урочистість згадують хрещення Ісуса Христа в річці Йордан та його явлення народу як Спасителя та Месії.

Читайте також Хто святкує свій День ангела у січні: календар іменин на січень 2024 року за новим календарем

На Хрещення Христове православні християни освячують воду в храмах, а також особливо сміливі та відважні йдуть до водойм, щоб скупатися в ополонці. 

Молитва перед вживанням святої води: від хвороби і пристріту

Господи Боже мій, нехай буде дар Твій святий і свята Твоя вода на залишення гріхів моїх, на просвіту розуму мого, на зміцнення душевних і тілесних сил моїх, на здоров’я душі і тіла мого, на підкорення пристрастей і недуг моїх за безмежним милосердям Твоїм. Твоя Матері та всіх святих Твоїх. Амінь.

Молитва на удачу і достаток

У ніч встаю, воду святу беру. Свята водичка, святая нічка, освятіть душу і тіло, приступіть, ангели, крилами тихими осініть, світ Божий принесіть, Бога в мій дім приведіть.

Бога шаную, Бога за стіл саджу, Пресвятій Богородиці та Іоанну Предтечі молюся: Хрестителю Христовий, чесний Предтече, пророче, перший мученику, постувальників і пустельників наставнику, чистоти вчителю і ближній друже Христовий!

Тебе молю і тебе прошу: не відкидай мене від твого заступництва, не залиш мене грішного багатьма гріхи; обнови душу мою покаянням, яко другим хрещенням; очисти мене, гріхами оскверненного, і спонукай ввійти до Царства Небесного. Амінь.

Сильна молитва на Водохреще, яку варто промовити

Господи Ісусе Христе, Сину Божий Єдинородний, від Отця перед усіма віками нарoджений, Світло від Світла, від Пресвятої Діви Марії нетлінне втілений і в цей світ на порятунок наш що прийшов!

Ти бо не стерпів бачити від диявола мyки роду людського і в світлий день Богоявлення Твого прийшов на Йордан до грішників і митарів хреститися від Іоанна, безгрішний, так наповнилася всяка правда і так взяв у водах Йорданських гріхи всього світу.

Хай тішиться нині небо і земля і світ весь грає; річки плещуть; озера, безодні і моря Ти освятив Божественним хрещенням.

Сподоби нас спраглих за голосом Твого прийти до Тебе, так черпати воду благодаті Твоєї і відпущення гріхів наших і так, що відкинули нечестя і мирські пoхоті; цнoтливo і невинно, і праведно, і благочестиво прожити в нинішньому віці, очікуючи явлення слави Твоєї, великого Бога і Спаса нашого, та не від справ наших врятуєш нас.

Але по Твоїй милості і по оновленню Святого Духа Твого, благодаттю якого ми оправдані, спадкоємцями будемо вічного життя у царстві Твоїм. І дай же нам з усіма святими прославити всесвяте Ім’я Твоє з Отцем і з Пресвятим, і Благим, і животворящим твоїм Духом нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Христос ся Хрещається – в річці Йордані!

Читайте також Православний календар 2024 року: головні свята, пости та поминальні дні

Вітаємо всіх наших читачів зі світлим святом Хрещення Христового! 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев