Могилевська розповіла про нове кохання

news

Повідомляє gazeta.ua

Наталя Могилевська наразі щаслива у стосунках, у передачі “Світське життя” вона поділилась, як знайшла себе та хто її коханий.

“Я зараз на перехідному такому етап. Я розклала, що для мене цінно, що складає мою особистість, нажаль ми біжимо за тим, що ціно для інших людей, тому я поставила чітко питання: що важливо для мене і популярність не була для мене важливою. Я від неї відмовилась практично, якщо я відчую, що вона робить мене нещасною, то я не буду займатися, тим, чим займаюсь”, – говорить Могилевська.

Зірка готова відмовитися від слави заради свого щастя.

“Коли поховала маму я поїхала у Індію, я зрозуміла, що те як я живу для мне “стоп вистачить” “наскільки вистачить?” я запитала себе . Я зрозуміла, що у мене унікальний момент. Моїх батьків вже немає, чоловіка вже нема, а дітей ще не має , тобто у мене немає нічого що тримає”, – говорить співачка.

Новий обранець знаменитості є її добрим знайомим.

“Є чоловік, який до мене залицяється, 10 років бачилися, але кожного разу, то я була не вільною, то він. Але було зрозуміло, що ми один одному подобаємося. Я люблю. він не знає, мене такою, якою я була. Я була настільки захоплена роботою, що не залишилось місця практично. Сьогодні я стала іншою. Я його, бачу, чую, прошу вибачення, намагаюсь не запізнюватися, намагаюсь виключати телефон, якщо у нас спільні вихідні , аби ні з ким не зідзвонюватися, а раніше мене концерт та зйомка легко виривала, тому я завжди була на телефоні, думаю, йому пощастило більше, ніж моїм двом чоловікам. Так не вийде, щоб я не демонструвала: я ж не можу приховуватися. Йому все одно. Він півжиття проводить у Індії. Багато моїх знайомих і друзів захоплюються тим самим що і я”, – говорить співачка.

Зірка розповіла, що тепер їй доводиться змінювати себе.

“Мені хочеться бути у балансі між роботою і відпочинком. Я виросла радянською дитиною, мені завжди казали: ти маєш бути кращою, але не говорили, що я маю бути щасливою”, – каже Могилевська і зазначає, що хоче наздогнати втрачене.

Автор статті:

0 Комментариев